• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? To je názov krásnej akcie, do ktorej sme sa s piatakmi tento rok zapojili.

"Korona obdobie " nás všetkých prinútilo viac času tráviť doma a aj v tomto predvianočnom období sa zamyslieť nad ľuďmi okolo nás , nad tými, ktorí sú osamelí. Deťom sa myšlienka potešiť starých a osamelých ľudí v domovoch dôchodcov zapáčila, a tak sa nám spoločne podarilo vyzbierať 18 krabičiek. Tie putovali ďalej na zberné miesto a odtiaľ do domovov v Piešťanoch a v blízkom okolí. Týmto dobrým skutkom sme spolu so žiakmi určite vyčarovali úsmev na tvárach ľudí, ktorí by inak ostali bez darčeka. Za ten dobrý pocit to stálo.

Triedna p.uč. Simčáková