• Týždeň zdravej výživy - vyhodnotenie

• Od 15. do 19. októbra sa na našej škole uskutočnil týždeň zdravej výživy.

Každý deň bol zameraný na nejakú zdravú oblasť a venovaný určitej farbe.

Prehľad jednotlivých dní
          Deň Zdravá oblasť Farba
          Pondelok Ovocný deň červená
          Utorok Zeleninový deň zelená
          Streda Deň dodržiavania pitného režimu modrá
          Štvrtok  Mliečny deň biela
          Piatok V zdravom tele - zdravý duch žltá

Žiaci súťažili o to, ktorá trieda bude mať najviac zdravých kusov ovocia či zeleniny na desiatu a ktorá bude čo najviac oblečená v určitej farbe.

Vyhodnotenie
          Poradie Trieda
          1. miesto 4.A
          2. miesto 2.A
          3. miesto 3.A
          4. miesto 5.A
          5. miesto 8.A
          6. miesto 1.A
          7. miesto 7.A
          8. miesto 6.A
          9. miesto 9.A

Ďakujeme Terezke Rusnákovej a Monike Chudej za spoluprácu a pomoc.

Koniec týždňa (piatok) bol venovaný zdravej výžive a pohybu.

yes žiaci prvého stupňa sa aktívne zúčastnili prednášky o mlieku a mliečnych výrobkoch spojenú s ochutnávkou syrov

yes žiaci prvého stupňa sa zabavili pri rôznych súťažiach

yes žiačky siedmeho ročníka pripravili pod vedením pani učiteľky Dzurovej chutné nátierky a výborný čajík, čím pohostili všetkých spolužiakov.  Týmto patrí pani zástupkyni a všetkým dievčatám veľká vďaka.

yes žiaci druhého stupňa súťažili vo futbale

Vyhodnotenie

Umiestnenie

Družstvo
          1. miesto

Černek Dominik 9.A, Rusnák Mário 9.A, Berlanský Matúš 9.A, Blaško Peter 9.A a Ďugel Daniel zo 7.A.

2. miesto Kosa Patrik 8.A, Zelenay Róbert 8.A, Karaba Dominik 8.A, Rusnák Kristián 7.A, Bechera Marcel 7.A.
          3. miesto Rapavý Patrik 6.A, Boďa Róbert 6.A, Chlebana Juraj 6.A,  Karaba Matúš 7.A, Masarik Miroslav 7.A.

yes žiaci mali za úlohu vypracovať kvíz o zdravej výžive. Túto úlohu splnila najlepšie 5.A  trieda, ktorá odpovedala správne na všetky otázky.

yes žiaci sa zúčastnili prednášky sokoliara s prvkami environmentálnej výchovy

Týmto by sme chceli zablahoželať výhercom a poďakovať všetkým zúčastneným žiakom.

Fotografie si môžete pozrieť vo FOTOALBUME.