• Škola v prírode - FANTÁZIA

• Pondelok    8.4.2019

V pondelok ráno sme sa rozlúčili s rodičmi, nastúpili do autobusa a spolu s pani učitelkami odcestovali na pobyt v Škole v prírode do RZ FANTÁZIA na Starú Myjavu. Hneď po príchode nás čakali usmievavý animátori, ktorí nás ubytovali a pomohli nám odniesť našu batožinu. Vybalili sme sa zoznámili s chatou a prostredím, v ktorom strávíme nasledujúci týždeň. Popoludní sme sa stretli s ostatnými kamarátmi y iných škôl v aréne a dozvedeli sme sa aký nás čaká program a veru bolo z čoho vyberať. Mali sme klubovú činnost:   Rybolov, lukostrelba, športový klub, skákací klub, koníky, počítačový klub, tvorivé dielne, štvorkolky, turistický klub, horolezectvo a tanečný klub. Po klubovej činnosti sme absolvovali olympiádu a nejlepší športovci z každej školy boli počas večerného programu  vyhlásení a odmenení. Najlepšími športovcami Drahoviec boli : 1. miesto – Timotej Janovský, 2. miesto – Sebastián Šimanský a 3. miesto - Patrik Ondrejka.  Večer nás čakal opäť bohatý program: súťaž typovačka, disco alebo kino.

Utorok     9.4.2019

Dopoludnie sme strávili nad knihami, ale popoludní už sme sa tešili na zaujímavý program. Spolu s veľkými rozprávkovými kamarátmi sme hľadali poklad v okolí Fantázie a opät sme mohli absolvovať a vybrať si jednu z klubových činností. Večerný program bol bohatý na telenty, lebo prebiehala súťaž Hľadá sa talent Fantázie a nasledovala znova disco alebo kino.

Streda  10.4.2019

V stredu sa nám počasie trošku pokazilo slniečko sa skrylo za oblaky a trošku nám pršalo, preto aj popoludňajší program bol vo vnútri ale aj napriek tomu veľmi zaujímavý. Klubová činnost: lukostrelba, společenské hry, ping-pong, stolný futbal, počíačový, tanečný, lego,… A po skončení klubovej čnnosti sa rozbehlo podnikanie. Každá skupina si pripravili, pozvánku a plagát k svojmu podniku (pošta, kaderníctvo, kozmetika, nechtové štúdio, veštiareň, tetovacie štúdio, masáže, fitnes centrum, Relax centrum, cestovná kancelária).  Po predstavení  svojej firmy sa každý rozdelil po priestoroch hlavnej budvy a prevádzkovali sme svoje podniky a mohli jednotlivé podniky aj navštíviť. Počas večera sme hľadali  MISS a MISSÁKA Fantázie. MISS Sympatia sa stala Nina Horúcková. Po voľbe miss nasledovala disco zábava alebo kino.

Štvrtok 11.4.2019

Vo štvrtok sme mali až dvakrát na výber z klubovej činnosti a odvážnejší sa prihlásili do tanečného klubu Let´s dance a pripravili sa na večernú súťaž. Počas večera sme sa zúčastnili ako diváci tanečnej súťaže Let´s dance so 4 tancami (polka, valčík, rock and roll a slaďák), ktoré hodnotila odborná porota. Našu školu reprezentovali 6 žiaci – chlapci. Na druhom mieste skončil pár číslo 13 (Timotej Janovský).  Večer bola posledná diskotéka a kino.

Piatok 12.4.2019

Deň odchodu bol aj smutný aj veselý. Pobalili sme sa a upratali svoje izbičky. Rozlúčili sme sa s animátormi, nastúpili do autobusu a tešili sa na príchod domov, kde nás už čakali rodičia a starí rodičia. Škola v prírode sa nám veľmi páčila a tesíme sa niekedy nabudúce.